листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлуки за Собрание на акционери


Предлог одлуки 05.03.24.pdf

Објавено на: 05.03.2024 14:11:44
Документ БР.: DOC_13285-17/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери