листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Промена на член на Надзорен Одбор.


Известување за промена на член на Надзорен одбор_05.03.2024.pdf

Објавено на: 05.03.2024 15:11:17
Документ БР.: DOC_12285-7/2024
Урнек: Измени во органи на управување