листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание

Одлука за свикување вонредно Собрание на Акционери


јавен повик за собрание.pdf
одлука за свикување вонредно собрание на акционери.pdf

Објавено на: 07.03.2024 14:06:26
Документ БР.: DOC_10109-13/2024
Урнек: Јавен повик за собрание