листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Одлука за прифаќање на предлог Одлука за Собрание


одлука за прифаќање на предлог одлука за собрание.pdf

Објавено на: 07.03.2024 14:07:26
Документ БР.: DOC_13285-18/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери