листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидирани финасиски ивештаи за 2023 година.


Жито Полог берза 31.12.2023.xls

Објавено на: 08.03.2024 14:05:08
Документ БР.: DOC_26445-87/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.