листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образложение кон финасиските извештаи за 2023 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 31.12.2023 г..doc

Објавено на: 08.03.2024 14:06:08
Документ БР.: DOC_10191-229/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации