листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2023 за Теал АД Тетово


01.01-31.12.2023 -Природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 08.03.2024 15:47:37
Документ БР.: DOC_26445-88/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.