листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Образложение за остварени резултати до 31.12.2023 година


Obrazlozenie za ostvarenite rezultati 31.12.2023.docx

Објавено на: 11.03.2024 09:16:50
Документ БР.: DOC_10191-231/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации