листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.2023-31.12.2023


финансиски извештаи 01.01.2023-31.12.2023.xlsx

Објавено на: 12.03.2024 14:05:29
Документ БР.: DOC_26445-92/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.