листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образаложение за косолидираниот финасиски извештај за 2023 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАСИСКИ ИЗВЕШТАИ 31.12.2023 г..doc

Објавено на: 12.03.2024 14:08:29
Документ БР.: DOC_10191-236/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации