листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Корекција: Образложение на билансот на успех 2023 - АД Дебарски Бањи - Цапа


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ АД-I-XII-2023-REVIDIRANO (1).pdf

Објавено на: 12.03.2024 14:04:29
Документ БР.: DOC_10191-234/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации