листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД објавува информација за објава на неревидирани финансиски извештаи


Izvestuvanje za objava na nerevidirani poedinecni finansiski izvestai za 01.01-31.12.2023.docx

Објавено на: 14.03.2024 15:00:48
Документ БР.: DOC_10191-240/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации