листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно Собрание на 16.04.2024 год.


Povik_sobranie_16.04.2024.doc

Објавено на: 15.03.2024 08:15:27
Документ БР.: DOC_10109-15/2024
Урнек: Јавен повик за собрание