листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на 16.04.2024 год.


Predlog_Odluki_Godisno_Sobranie_2024.doc

Објавено на: 15.03.2024 08:15:41
Документ БР.: DOC_13285-23/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери