листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Годишен извештај, Ревизорски извештај и Записник од Собрание


Reviz izves МОДА АД 2023 Свети Николе.pdf
Годишен извештај за 2023 година.pdf
Zapisnik Akcionersko Sobranie 30.05.2023.pdf

Објавено на: 15.03.2024 08:20:47
Документ БР.: DOC_13285-24/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери