листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува неревидирани  годишни финансиски извештаи


Nerevidirani poedinecni fin.izvestai 01.01-31.12.2023 -.xls

Објавено на: 18.03.2024 09:00:59
Документ БР.: DOC_26445-101/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.