листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД објавува образложение до берза


Obrazlozenie do berza nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-31.12.2023.docx

Објавено на: 18.03.2024 09:00:59
Документ БР.: DOC_10191-246/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации