листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД објавува неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период од 01.01. до 31.12.2023


Teteks AD konsolidirani finansiski izvestai za period od 01 01 do 31 12 2023.xlsx

Објавено на: 18.03.2024 14:11:02
Документ БР.: DOC_26445-102/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.