листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно глава 6 од Правилата за котација го објавуваме Јавниот повик за Собрание на акционери на Димко Митрев а.д. Велес


JAVEN OGLAS - za svik. na akcio. sobrar. -2024.pdf

Објавено на: 18.03.2024 15:44:18
Документ БР.: DOC_10109-16/2024
Урнек: Јавен повик за собрание