листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Пекабеско АД објавува неревидирани консолидирани финансиски извештаи за 2023 година


12 Месечни известувања- Пекабеско АД - 2023 - Konsolidiran.xlsx

Објавено на: 22.03.2024 15:42:37
Документ БР.: DOC_26445-105/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.