листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола

 


Јавен повик за Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 25.03.2024 14:28:24
Документ БР.: DOC_10109-20/2024
Урнек: Јавен повик за собрание