листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог Ви доставуваме кратко образложение за работењето на дрруштвото РЖ УСЛУГИ АД Скопје за период 01.01.2023-31.12.2023 година.


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД. од Јануари-Декември 2023 год.docx-консолидирани .docx

Објавено на: 26.03.2024 14:06:07
Документ БР.: DOC_10191-265/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации