листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран финансиски извештај 01.01-31.12.2023


Неревидирани консолидирани извештаи 01.01.-31.12.2023.xlsx

Објавено на: 27.03.2024 14:05:00
Документ БР.: DOC_26445-110/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.