листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2023 година


Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2023 година.xls

Објавено на: 27.03.2024 14:30:01
Документ БР.: DOC_26445-112/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.