листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.

 


Група Единство - берза 31.12.2023.xls

Објавено на: 28.03.2024 09:08:08
Документ БР.: DOC_26445-113/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.