листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Финансиски план за 2024 година за МАКОТЕКС АД Скопје

 

 


МАКОТЕКС Финансиски план 2024 година.doc

Објавено на: 28.03.2024 14:05:00
Документ БР.: DOC_10191-276/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации