листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани фионансиски извештаи 01/01/2023-31/12/2023


VV Popova Kula AD -12 Месечни известувања- Konsolidirani 2023.xlsx

Објавено на: 29.03.2024 08:34:39
Документ БР.: DOC_26445-114/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.