листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01/01/2023-31/12/2023


Obrazlozenie kon rezultatite Popova Kula KONSOLIDIRANI izvestai 31.12.2023.doc

Објавено на: 29.03.2024 08:34:43
Документ БР.: DOC_10191-277/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации