листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објава на неревидирани консолидирани финансиски извештаи за 01.01-31.12.2023


Izvestuvanje za objava na nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai za 01.01-31.12.2023.docx

Објавено на: 29.03.2024 09:13:53
Документ БР.: DOC_10191-278/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации