листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 31.12.2023г.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 31.12.2023.xlsx

Објавено на: 29.03.2024 09:46:40
Документ БР.: DOC_26445-115/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.