Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2023 г


Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи 31.12.23.docx

Објавено на: 29.03.2024 09:46:44
Документ БР.: DOC_10191-281/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации