Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за употреба и распоредување на нераспределената добивка на ТТК Банка АД Скопје за 2023 година:


Одлука за распределба на добивка за 2023.pdf

Објавено на: 29.03.2024 15:00:11
Документ БР.: DOC_12287-1/2024
Урнек: Распределба на добивка