Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување:


Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување.xls

Објавено на: 29.03.2024 15:00:11
Документ БР.: DOC_26956-1/2024
Урнек: Прашалници за ККУ