листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува неревидирани финансиски звештаи за 2023 год


Nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01-31.12.2023 god.xls

Објавено на: 01.04.2024 09:00:00
Документ БР.: DOC_26445-120/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.