листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Финансиски извештаи од овластен ревизор за 2023г..pdf

Објавено на: 01.04.2024 09:16:23
Документ БР.: DOC_12304-3/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи