Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука од собрание на акционери за дивиденден календар


Т9. Одлука за утврдување на датуми при исплата на дивиденда за 2023 година.pdf

Објавено на: 01.04.2024 14:30:03
Документ БР.: DOC_10187-3/2024
Урнек: Дивиденден Календар