листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување


Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување.XLSX

Објавено на: 01.04.2024 14:30:03
Документ БР.: DOC_26956-2/2024
Урнек: Прашалници за ККУ