листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ВВ Тиквеш АД Kонсолидирани финансиски извештаи 01.01.2023-31.12.2023 година

 


ВВ Тиквеш АД Kонсолидирани финансиски извештаи 01.01.2023-31.12.2023 година.xls

Објавено на: 01.04.2024 15:08:16
Документ БР.: DOC_26445-123/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.