Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнати консолидирани резултати за 2023 година


Образложение кон постигнати консолидирани резултати за 2023 година.docx

Објавено на: 01.04.2024 15:08:20
Документ БР.: DOC_10191-302/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации