листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

PREDLOG ODLUKI NA SOBRANIE 11.05.2024


подлука ди.pdf
подлука РИ.pdf
подлука СА.pdf
подлукаГИ.pdf

Објавено на: 09.04.2024 08:37:09
Документ БР.: DOC_13285-39/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери