листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

REVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI 2023


Ревизорски извештај АД Фустеларко Борец 2023.pdf

Објавено на: 09.04.2024 08:37:41
Документ БР.: DOC_12304-6/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи