листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повил за Собрание на акционери 13.05.2024 година


Јавен повик за Собрание на акционери 13.05.2024 година.doc

Објавено на: 09.04.2024 09:30:15
Документ БР.: DOC_10109-26/2024
Урнек: Јавен повик за собрание