листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ ЗА 2023 ГОД.


Јавен повик за собрание на акционери за 2023 година.pdf

Објавено на: 11.04.2024 08:05:16
Документ БР.: DOC_10109-28/2024
Урнек: Јавен повик за собрание