листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери 15.05.2024 година


Javen povik sobranie Sovremen Dom - 15-05-2024.pdf

Објавено на: 11.04.2024 09:30:17
Документ БР.: DOC_10109-29/2024
Урнек: Јавен повик за собрание