листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери 15.05.2024


Javen povik.pdf

Објавено на: 12.04.2024 09:03:48
Документ БР.: DOC_10109-31/2024
Урнек: Јавен повик за собрание