листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки и материјали за Собрание на акционери


Predlog odluki.pdf
Revizorski Izvestaj za 2023.pdf
Godisen izvestaj za 2023.pdf

Објавено на: 12.04.2024 09:03:53
Документ БР.: DOC_13285-49/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери