листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


Јавен повик за учество на XIX Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје 2024 .pdf

Објавено на: 15.04.2024 09:14:45
Документ БР.: DOC_10109-32/2024
Урнек: Јавен повик за собрание