листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

.


Материјал за XIX Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје 2024 .pdf
Предлог одлуки за XIX Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје 2024.pdf

Објавено на: 15.04.2024 09:15:41
Документ БР.: DOC_13285-51/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери