листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери - 17.05.2024 година

 


Јавен Повик за свикување Годишно Собрание на Акционери.pdf

Објавено на: 16.04.2024 15:55:28
Документ БР.: DOC_10109-34/2024
Урнек: Јавен повик за собрание