листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно Собрание на акционери 2024 година


Јавен повик за Годишно собрание 2024 година.docx

Објавено на: 16.04.2024 09:30:24
Документ БР.: DOC_10109-33/2024
Урнек: Јавен повик за собрание